• Ви знаходитесь тут:

• Вступ до ліцею

Мукачівський ліцей Мукачівської міської ради Закарпатської області

оголошує попередній набір учнів у 8 та 10 класи

Мукачівський ліцей - один з найкращих навчальних закладів Закарпатської області, який забезпечує профільне навчання учнів 8-11 класів.

Саме тут втілюється в життя власна система навчання, оптимальні форми і методи освіти та виховання талановитої молоді. У ліцеї створені всі умови для отримання та застосування набутих знань, які підтверджуються високою результативністю учнів-ліцеїстів.

Всіх бажаючих здобути якісну освіту у престижному навчальному закладі для обдарованих, талановитих дітей з метою покращення знань з гуманітарних (історія, право) та точних (математика, економіка) дисциплін проводиться конкурсне зарахування на такі профілі навчання:

правовий профіль:

• історія України

• історія України

економічний профіль:

хіміко-біологічний профіль:

• математика

Щоб взяти участь у конкурсних випробуваннях, необхідно:

Надати заяву на ім’я директора.

До заяви додаються:

1. Копія свідоцтва про народження;
  2. оригінал або копія медичної довідки
  3. оригінал або копія відповідного документа про освіту.

Подача заяв для зарахування до 8 класу Мукачівського ліцею проводиться з квітня 2018 року по 31 травня 2018 року (включно).

Подача заяв про зарахування до 10 класу Мукачівського ліцею до 15 черня 2018 року (включно).

за адресою:

м.Мукачево, вул.Пушкіна,21